Hakkımızda

Bursa'da yemek üretimi sektöründe 1991 yılından itibaren kalite, güven ve müşteri memnuniyeti gibi konularda ilk sırada gelen şirketimizle hizmet vermekteyiz. Başarılı referanslarıyla kendini kanıtlamış, yemek üretimi sektöründe gerek üretim gerekse hizmet kalitesi ile farklılık yaratmış olan AŞANA YEMEK HİZMETLERİ sizlere daha iyisini sunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sürekli kılmak amacı ile bünyesinde yenilikçi ve önemli gelişmeler sarf etmektedir. 

Büyük, küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlar, iş merkezleri, fabrikalar, eğitim kurumları ve sağlık kurumlarına toplu yemek hizmetleri veren şirketimiz; her gün kahvaltı, öğle, akşam ve gece yemekleri için kendisine güvenen binlerce kişiye yemek hazırlıyor, içeceklerini sunuyor ve organizasyon hizmetleri sağlıyor. 

Satın-alma aşamasından servise kadar geçen depolama, pişirme ve diğer aşamaları içeren ürün kontrollerimiz, alanında uzman ve eğitimli personelimiz, üretim ve servis alanlarımızdaki hijyenimiz ve düzenli eğitimlerden geçirilerek sağlanan iş güvenliğimiz; sunduğumuz hizmette kalite ve güvenilirliğimizi korumamızı sağlıyor. 

Dürüstlük, saygı, açıklık ve şeffaflık şirketimizin ana ilkeleridir. Bu sebeple üretim fabrikamız randevu alınmadan çalışma saatlerimizde ziyaret edilebilir.